Преимущества введения института кураторства на Украине

Сенченко О. С.

УДК 336.711.65

Аннотация. В статье предложен новый для Украины инструмент контактного банковского надзора — институт кураторства. Проведен сравнительный анализ основных функций и заданий куратора и инспектора. Определены место института кураторства в системе банковского надзора и преимущества его внедрения на Украине.

Ключевые слова: институт кураторства, банковский надзор, куратор, инспектор.

Сенченко Ольга Cергіївна, головний економіст Управління Національного банку України в Донецькій області, аспірантка Університету банківської справи Національного банку України. 83050, м. Донецьк, вул. Шекспіра, б. 19, кв. 77.

Наукові інтереси: вивчення проблем та вдосконалення банківського нагляду в забезпеченні фінансової безпеки банківської системи України.

Сенченко О. С. Преимущества введения института кураторства на Украине/ О. С. Сенченко / Вісник Бердянського університету менеджменту і бізнесу. — 2011. — №2(14). — С. 145-148.