Рунчева Н. В.

Анотація. У статті розглянуто особливості формування ресурсного потенціалу корпоративного сектору сільського господарства регіонів України.

Ключові слова: ресурсний потенціал, сільське господарство, корпорації.

Summary. The article deals with peculiarities of resource potential corporate sector agricultural regions of Ukraine.

Key words: resource potential, agriculture corporations.

Рунчева Наталя Вікторівна, доцент кафедри обліку, аналізу і аудиту Бердянського університету менеджменту і бізнесу, кандидат економічних наук.

71118, Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Свободи, 117-А

Наукові інтереси: корпоративне управління економікою сільського господарства на регіональному рівні.

Рунчева Н. В. Формування ресурсного потенціалу корпоративного сектору сільського господарства регіонів України / Рунчева Н. В. // Вісник Бердянського університету менеджменту і бізнесу. — 2013. — №4(24). — С.95—98.