Соціально-економічна безпека регіонів України

Антошкін В. К.

УДК 332.146.2

Анотація. У статті визначено основні напрями здійснення соціальної політики та її вплив на соціально-економічну безпеку регіонів України.

Ключові слова: соціальна політика, соціально-економічна безпека, державне регулювання, управління.

Summary. The article outlines the main areas of implementation of social policy and its impact on socio-economic security of Ukraine’s regions.

Key words: social policy, social and economic security, government regulation, management.

Антошкін Вадим Костянтинович, викладач Бердянського університету і бізнесу, кандидат економічних наук.

71118, Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Свободи, 117-А

Наукові інтереси: соціально-економічна безпека регіонів України.

Антошкін В. К. Соціально-економічна безпека регіонів України / Антошкін В. К. // Вісник Бердянського університету менеджменту і бізнесу. — 2013. — №4(24). — С.80—83.