Сутність і динаміка макроекономічних показників виробництва

Антошкіна Л. І.
Беседін В. Ф.

Анотація. У статті розглядається сутність макропоказників виробництва товарів і послуг, наводиться їх динаміка і структура.

Ключові слова: сутність макропоказників, динаміка і структура виробництва.

Summary. The article deals with the essence of macroeconomic production of goods and services shown their dynamics and structure.

Key words: macro nature, dynamics and structure of production.

Антошкіна Лідія Іванівна, ректор Бердянського університету менеджменту і бізнесу, доктор економічних наук, професор.

71118, Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Свободи, 117-А

Наукові інтереси: економіка вищої освіти, стратегічне управління підприємством.

Беседін Василь Федорович, професор кафедри економіки Бердянського університету менеджменту і бізнесу, доктор економічних наук, професор.

71118, Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Свободи, 117-А.

Наукові інтереси: побудова в Україні соціально орієнтованої, регульованої економіки ринкового типу.

Антошкіна Л. І. Сутність і динаміка макроекономічних показників виробництва / Антошкіна Л. І., Беседін В. Ф. // Вісник Бердянського університету менеджменту і бізнесу. — 2015. — №4(32). — С.9-16.